Depresyon ilaçlarından kurtuldum
M. N.
Şifa Orucu -

Gülhan Beyle 2005 yılında tanıştım, şifa orucunu anlattı, kafama yattı, o zamanlar. Ağr depresyon hastalığından dolayı gün içinde üç defa 5 adet ilaç alıyordum. 

Tanınmış bir doktorun hastasıydım, hastalığım daha da kötüye gittiğinden dolayı doktorum beni Erzincan’dan İstanbul'a davet etti geldim ve altıncı ilacı almam için reçete yazdı. 

Daha sonra Osman Abi beni Gülhan Beye götürdü. O da bana Oruca başlamam için ilaçları bırakmam gerektiğini söyledi, hiç tereddüt etmeden ilaçları bıraktım ve on beş gün oruç tuttum, 14 kilo verdim, bu ara okuma gözlüğümle iyi göremiyordum. Doktora gittiğimde doktor bir numara daha küçük gözlük almamı söyledi. Gözlerimde de iyileşme görülmüştü. 

2005’ten yani oruç programını uyguladıktan bu yana ilaç kullanmıyorum.  Kullandığım ilaçlardan kurtulduğum için ne kadar şükretsem bile azdır. İyileştiğimi gören eşim de şifa orucunu tedavisi uyguladı.  Baş ağrılarından mustaripti. Bütün tetkik ve incelemeleri yaptırdığımız halde herhangi bir bulguya rastlamadılar. Durumu Gülhan Bey’e anlattım. Oruç tutsun inşallah geçer dedi. Eşim 13 gün tuttu, bi iznillah şifa buldu. Bana göre zorda kalmış şifa orucunu denemeliler. 
http://www.sifaorucu.net/ sitesinden  tarihinde yazdırılmıştır.