Hirudoterapi’nin Diğer Tedavi Yöntemlerinden ÜstünlüğüYazdır


Hirudoterapi’nin (Sülük Tedavisi) Diğer Tedavi Yöntemlerinden Üstünlüğü Nedir?

1. Bu tedavi yöntemi tamamıyla farklı hastalıklarda kullanılabilir. Örneğin, Rusya ve Azerbaycan’da bütün kadın ve erkek hastalıklarında kullanılırken, Çin’de, A.B.D’de ve Avrupa’da çok çeşitli kliniklerde ve plastik cerrahide kullanılır. 

2. Bu metot (Hirudoterapi) aynı zamanda birçok hastalık üzerinde fayda sağlar. Sadece hastalığı değil bütün organizmayı tedavi eder.

3. Bu metodun hiçbir yan etkisi ve tehlikesi yoktur. Sülükler bir kez kullanılır ve imha edilir.

4. Diğer tedavi yöntemlerinden üstünlüğü odur ki, sülüklerin vücuda verdiği biyolojik aktif enzimler vücudun sadece hasta bölgelerine ulaşırken diğer tıbbi ilaçlar vücudun her bir yerine ulaşır.

5. Bu bir sır değildir ki, uzun müddet kullanılan tıbbi ilaçlar immün sistemini (bağışıklık sistemi) çöktürerek alerjik reaksiyonlara sebebiyet verir.

6. Bu yöntem hastalığın sebeplerini ortadan kaldırarak, hastalığın tekrarlanmasına izin vermez.

7. Genelde immün sistemini yükseltmekle beraber kaybolmuş enerjiyi geri kazandırır, morali yükseltir, hasta kendini iyi hisseder. Heyecandan kurtulur. Çalışma gücü artar. Mutlu olur ve çevresine karşı da sevgisi artar.

8. Bütün bu yazılanlar herkesin kontrolsüz olarak bu işi yapabilir anlamına gelmez. Bu çok ciddi bir metodudur. Ciddi uzmanlık isteyen bir alandır. Eğer siz sülükle tedavi olmaya karar vermişseniz o zaman, diploması olan, bu tedaviyi iyi bilen, gerçek bir uzman bulmalısınız.


   

geri dön  sayfa başına dön

Şifa Orucu | © 2012 - 2014 Tüm Hakları Saklıdır. www.sifaorucu.net | Yazılım & Teknik Destek & Tasarım: farkistanbul