Hirudoterapi - Sülük Tedavisi (Doktor Sülük)

Hirudoterapi programı ve V. A. Savinov..Yazdır


Şifa orucu alanında 40 seneye yakındır uğraşmaktayım. Hirudoterapi tedavisinin son zamanlarda Türkiye’de epeyce yaygınlaştığını görüyorum. Ne yazık ki işin ehli olmayan kişiler bu tedaviyle uğraşmaya başlamıştır.  Uzun yıllardır yeterince öğrendiğim bu tedaviyi daha fazla insanla paylaşmak istiyorum. Bu bağlamda Hirudoterapi (Sülük Tedavisi) ile ilgili kapsamlı bir kitap çalışması yapmaktayım, burada okuduğunuz yazılar kitap çalışmamdan alınmıştır. 

İnşallah Türkiye’de Milli Eğitim Bakanlığı’ndan izin alarak HİRUDOTERAPİ eğitimini vermeyi planlıyorum.  Rusya’da dünya çapında tek uluslararası SERTİFİKA veren V. A. SAVİNOV’dan aldığım bilgileri insanlara aktarırsam mutlu olurum. 

V. A. Savinov Kimdir?

Moskova Hirudoterapi (Sülük Tedavisi) Birliği Başkanı’dır. Aynı zamanda Avrupa Birliği’nde kanser araştırma uzmanıdır. Asklepeyon dergisinin editörlüğünü yapan Savinov’un Hirudoterapi üzerine yazdığı kırktan fazla kitabı vardır. Hirudoterapi ve kanser üzerine yazdığı iki yüzden fazla ilmi araştırma makalesi hem Avrupa genelinde hem de Rusya’da yayınlanmıştır. 

(V. A. Savinov ders verirken..)
   

geri dön  sayfa başına dön

Şifa Orucu | © 2012 - 2014 Tüm Hakları Saklıdır. www.sifaorucu.net | Yazılım & Teknik Destek & Tasarım: farkistanbul