Şifa Orucu Kitap

Şifa Orucu ve Hastalıklar / Şifa Orucu Bıçaksız Ameliyattır


Yazdır


Şifa Orucu ve Hastalıklar ve Şifa Orucu Bıçaksız Ameliyattır adında 2 kitap bir aradadır. Bunların yanında bir adet DVD yer almaktadır. DVD içerisinde Şifa Orucu'nun yapanlarla çekilmiş söyleşiler yer almaktadır..


Fizyolojik bir dinlenme olarak ŞİFA ORUCU vücudun kendi kendine engelsiz ve eşsiz iyileştirme çalışmalarını yapabilmesi için bir fırsat sağlar. Hasta bir kişiye ‘açlık’ tedavisi uyguladığımızda, biz herhangi bir şey yapmış olmayız, sadece vücudun kendi kendisini iyileştirmesi için gerekli olan dinlenmeyi ona sağlamış bulunuruz.

Organizmanın içinde fevkalade bir güç vardır. ŞİFA ORUCU bu gücü kullanarak insanları hastalıkların pençesinden çok maharetle kurtarabilen eşsiz sağlık yöntemidir.

Daha önce yazarın, “Sağlık İçin Oruç Bıçaksız Ameliyattır” adlı eserin genişletilmiş baskısı “Şifa Orucu Bıçaksız Ameliyattır” adlı kitabın yanına ilave olarak ikinci kitabı “Şifa Orucu ve Hastalıklar”ını da tek bir kitapda buluşturan bu çalışma tedavi süreçlerini bizzat yaşamış olan hastaların görüntülü röportajlarını içeren bir dvd de içermektedir.

Şifa Orucu 2 Kitap + 1 DVD
temin etmek için:

e-mail:
tabibhan@gmail.com

Azerbeycan Tlf: +994505492669 
Türkiye Tlf: +90 535 233 57 83


   

geri dön  sayfa başına dön

Şifa Orucu | © 2012 - 2014 Tüm Hakları Saklıdır. www.sifaorucu.net | Yazılım & Teknik Destek & Tasarım: farkistanbul